13. srpna 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Změna sídla katedry · Categories: Nezařazené

V souvislosti s nadcházející rekonstrukcí budovy v Celetné byla katedra rusistiky a lingvodidaktiky dočasně dislokována do náhradních prostor. Již nyní nás naleznete na adrese Spálená 10 (ve vnitřním průchodu jsou zvonky). Katedra sídlí v prostorech ve 2. podlaží. Momentálně není funkční telefonické spojení na katedru, pro kontakt, prosím, používejte výhradně emailovou komunikaci.

Výuka oborových předmětů pro studenty KRL bude probíhat částečně v budově v ulici Magdaleny Rettigové, z větší části v učebnách Vyšší odborné školy publicistiky Praha (Opatovická 160/18) – průchod také ze Spálené ulice.

Comments closed